Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 04.02.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 12.02.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.02.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.02.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.02.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 37 let | ||
| 31. 08. 2013 | 37 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
37 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Ilirska Bistrica, ILIRSKA BISTRICA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 147182.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H0S2M0-KZBBA502 |
| Komercialna oznaka | C / 220 / CDI |
| VIN | WDD2040021A546391 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 10870.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1040/1105 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 651.911 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 232.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 2412.0 |
| Meritev NOx | 1449.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1645.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 2.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 810.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 127.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 47.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V 7Jx16H2,225/50 R16 92V 7.5Jx16H2, 225/45 R17 91W 7.5Jx17H2225/40 R18 92Y XL 7.5Jx18H2, 225/40 R18 92Y XL8Jx18H2, S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R1791W 8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2012-02-10 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-02-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TIB STORITVE D.O.O. IL. BISTRICA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 72.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 333.0 |
| OS1_D | 325.0 |
| OS1_S | 658.0 |
| OS1_GJ | 975.0 |
| OS2_L | 255.0 |
| OS2_D | 281.0 |
| OS2_S | 536.0 |
| OS2_GJ | 640.0 |
| OS1P_L | 166.0 |
| OS1P_D | 164.0 |
| OS1P_S | 330.0 |
| OSD_S | 1194 |
| OST | 1615 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 3280 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 140817.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H0S2M0-KZBBA502 |
| Komercialna oznaka | C / 220 / CDI |
| VIN | WDD2040021A546391 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1040/1105 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 651.911 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 232.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.2412 |
| Meritev NOx | 0.1449 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1645 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 810.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 127.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V 7Jx16H2,225/50 R16 92V 7.5Jx16H2, 225/45 R17 91W 7.5Jx17H2225/40 R18 92Y XL 7.5Jx18H2, 225/40 R18 92Y XL8Jx18H2, S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R1791W 8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2012-02-10 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-02-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TIB STORITVE D.O.O. IL. BISTRICA |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_U | 16 |
| EM_DIM | 0.04 |
| PROFIL | 8.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 316.0 |
| OS1_D | 292.0 |
| OS1_S | 608.0 |
| OS1_GJ | 980.0 |
| OS2_L | 256.0 |
| OS2_D | 246.0 |
| OS2_S | 502.0 |
| OS2_GJ | 735.0 |
| OS1P_L | 168.0 |
| OS1P_D | 169.0 |
| OS1P_S | 337.0 |
| OSD_S | 1110 |
| OST | 1715 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 3270 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 109993.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H0S2M0-KZBBA502 |
| Komercialna oznaka | C / 220 / CDI |
| VIN | WDD2040021A546391 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1040/1105 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 651.911 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 232.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.2412 |
| Meritev NOx | 0.1449 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1645 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 810.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 127.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V 7Jx16H2,225/50 R16 92V 7.5Jx16H2, 225/45 R17 91W 7.5Jx17H2225/40 R18 92Y XL 7.5Jx18H2, 225/40 R18 92Y XL8Jx18H2, S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R1791W 8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2012-02-10 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-02-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TIB STORITVE D.O.O. IL. BISTRICA |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 16 |
| EM_DIM | 0.18 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 356.0 |
| OS1_D | 356.0 |
| OS1_S | 712.0 |
| OS1_GJ | 991.0 |
| OS2_L | 272.0 |
| OS2_D | 296.0 |
| OS2_S | 568.0 |
| OS2_GJ | 745.0 |
| OS1P_L | 170.0 |
| OS1P_D | 172.0 |
| OS1P_S | 342.0 |
| OSD_S | 1280 |
| OST | 1735 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 3300 |
MERCEDES BENZ
C / 220 / CDI