Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 21.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.06.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.06.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 51 let | 52 let | |
| 31. 08. 2013 | 52 let | 52 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 158714.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H0S2M0-NZABA502 |
| Komercialna oznaka | C / 220 / CDI AUT. |
| VIN | WDD2040021A722247 |
| Masa vozila | 1610.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 10870.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1045/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 651.911 |
| Barva vozila | navaden - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 231.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 1628.0 |
| Meritev NOx | 1598.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1718.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 2.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 810.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4200.0 |
| Temperatura olja | 127.0 |
| Meritev CO2 | 131.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V 7Jx16H2,225/50 R16 92V 7.5Jx16H2, 225/45 R17 91W 7.5Jx17H2225/40 R18 92Y XL 7.5Jx18H2, 225/40 R18 92Y XL8Jx18H2, S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R1791W 8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2012-06-22 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Trbovlje |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 23.0 |
| OSD_U | 79 |
| OSP_S | 376 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 2.0 |
| PROFIL | 55.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 384.0 |
| OS1_D | 376.0 |
| OS1_S | 760.0 |
| OS1_GJ | 920.0 |
| OS2_L | 288.0 |
| OS2_S | 560.0 |
| OS2_GJ | 744.0 |
| OS1P_L | 212.0 |
| OS1P_D | 164.0 |
| OS1P_S | 376.0 |
| OSD_S | 1320 |
| OST | 1663 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 146160.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H0S2M0-NZABA502 |
| Komercialna oznaka | C / 220 / CDI AUT. |
| VIN | WDD2040021A722247 |
| Masa vozila | 1610.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1045/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 651.911 |
| Barva vozila | navaden - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 231.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1628 |
| Meritev NOx | 0.1598 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1718 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 810.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4200.0 |
| Temperatura olja | 127.0 |
| Meritev CO2 | 131.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V 7Jx16H2,225/50 R16 92V 7.5Jx16H2, 225/45 R17 91W 7.5Jx17H2225/40 R18 92Y XL 7.5Jx18H2, 225/40 R18 92Y XL8Jx18H2, S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R1791W 8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2012-06-22 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-01 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAN PODJETJE ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO, SERVIS IN TRANSPORTD.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 80 |
| OSP_U | 19 |
| PROFIL | 6.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 364.0 |
| OS1_D | 368.0 |
| OS1_S | 732.0 |
| OS1_GJ | 897.0 |
| OS2_L | 272.0 |
| OS2_D | 274.0 |
| OS2_S | 546.0 |
| OS2_GJ | 708.0 |
| OS1P_L | 151.0 |
| OS1P_D | 160.0 |
| OS1P_S | 311.0 |
| OSD_S | 1278 |
| OST | 1605 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 2730 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 118935.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H0S2M0-NZABA502 |
| Komercialna oznaka | C / 220 / CDI AUT. |
| VIN | WDD2040021A722247 |
| Masa vozila | 1610.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1045/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 651.911 |
| Barva vozila | navaden - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 231.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1628 |
| Meritev NOx | 0.1598 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1718 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 810.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4200.0 |
| Temperatura olja | 127.0 |
| Meritev CO2 | 131.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V 7Jx16H2,225/50 R16 92V 7.5Jx16H2, 225/45 R17 91W 7.5Jx17H2225/40 R18 92Y XL 7.5Jx18H2, 225/40 R18 92Y XL8Jx18H2, S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R1791W 8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2012-06-22 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-06-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Trbovlje |
| OS1_R | 4.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 320 |
| OSP_U | 19 |
| PROFIL | 5.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 296.0 |
| OS1_D | 284.0 |
| OS1_S | 580.0 |
| OS1_GJ | 953.0 |
| OS2_L | 248.0 |
| OS2_D | 248.0 |
| OS2_S | 496.0 |
| OS2_GJ | 795.0 |
| OS1P_L | 168.0 |
| OS1P_D | 152.0 |
| OS1P_S | 320.0 |
| OSD_S | 1076 |
| OST | 1748 |
MERCEDES BENZ
C / 220 / CDI AUT.