Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 28.02.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 11.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.03.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.03.2019 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 14.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.03.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.03.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 202041.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | Y20HK2-EZAAA500 |
| Komercialna oznaka | B / 180 / CDI |
| VIN | WDD2452071J385121 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3380 |
| Masa vozila | 1435.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0314*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2778.0 |
| Zadnji previs | 6480.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1005/875 |
| Priklopnik s centralno osjo | 15000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 715 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1991.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 640.940 |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 183.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 249.0 |
| Meritev NOx | 204.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 234.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 900.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4800.0 |
| Temperatura olja | 117.0 |
| Meritev CO2 | 137.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 52.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4263 |
| Širina | 1770 |
| Višina | 1593 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91H 6Jx16H2, 215/45 R17 87H 7Jx17H2, 215/40 ZR18XL 89W 7Jx18H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | B |
| Datum prve registracije | 2008-05-29 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-03-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MAT D.O.O. |
| OS1_R | 16.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 15.0 |
| OSD_U | 59 |
| OSP_U | 16 |
| PROFIL | 56.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 259.0 |
| OS1_D | 308.0 |
| OS1_S | 567.0 |
| OS1_GJ | 901.0 |
| OS2_L | 166.0 |
| OS2_D | 145.0 |
| OS2_S | 311.0 |
| OS2_GJ | 597.0 |
| OS1P_L | 137.0 |
| OS1P_D | 162.0 |
| OS1P_S | 299.0 |
| OSD_S | 878 |
| OST | 1498 |
| PT_VRT | 900 |
| POV_VRT | 4360 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 182348.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | Y20HK2-EZAAA500 |
| Komercialna oznaka | B / 180 / CDI |
| VIN | WDD2452071J385121 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3380 |
| Masa vozila | 1435.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0314*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2778.0 |
| Zadnji previs | 648.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1005/875 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 715 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1991.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 640.940 |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 183.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.249 |
| Meritev NOx | 0.204 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.234 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 900.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4800.0 |
| Temperatura olja | 117.0 |
| Meritev CO2 | 137.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4263 |
| Širina | 1770 |
| Višina | 1593 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91H 6Jx16H2, 215/45 R17 87H 7Jx17H2, 215/40 ZR18XL 89W 7Jx18H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | B |
| Datum prve registracije | 2008-05-29 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT & CO., tehnični pregledi d.o.o. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.03 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 274.0 |
| OS1_D | 271.0 |
| OS1_S | 545.0 |
| OS1_GJ | 903.0 |
| OS2_L | 191.0 |
| OS2_D | 173.0 |
| OS2_S | 364.0 |
| OS2_GJ | 596.0 |
| OS1P_L | 163.0 |
| OS1P_D | 161.0 |
| OS1P_S | 324.0 |
| OSD_S | 909 |
| OST | 1499 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 3600 |
2014
| Prevoženi kilometri ali milje | 118130.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | Y20HK2-EZAAA500 |
| Komercialna oznaka | B / 180 / CDI |
| VIN | WDD2452071J385121 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3380 |
| Masa vozila | 1435.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0314*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2778.0 |
| Zadnji previs | 648.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1005/875 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 715 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1991.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | 640.940 |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 183.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3150.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.249 |
| Meritev NOx | 0.204 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.234 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 900.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4800.0 |
| Temperatura olja | 117.0 |
| Meritev CO2 | 137.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4263 |
| Širina | 1770 |
| Višina | 1593 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91H 6Jx16H2, 215/45 R17 87H 7Jx17H2, 215/40 ZR18XL 89W 7Jx18H2,, |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | B |
| Datum prve registracije | 2008-05-29 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2013-12-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT D.O.O. PE TEHNICNI PREGLEDI |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 60 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.05 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 2664.0 |
| OS1_D | 2963.0 |
| OS1_S | 5627.0 |
| OS1_GJ | 8840.0 |
| OS2_L | 1499.0 |
| OS2_D | 1456.0 |
| OS2_S | 2955.0 |
| OS2_GJ | 5400.0 |
| OS1P_L | 1491.0 |
| OS1P_D | 1447.0 |
| OS1P_S | 2938.0 |
| OSD_S | 8582 |
| OST | 14240 |
| POV_VRT | 4560 |
MERCEDES BENZ
B / 180 / CDI