Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 04.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 30.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.07.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.06.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 55 let | 56 let | |
| 31. 08. 2013 | 56 let | 56 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
56 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
57 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
58 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
58 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
59 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
59 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
60 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 107713.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | CCFSAQ1-QD7B5022R8TR57MGEM0 |
| Komercialna oznaka | RS5 / / AUT. |
| VIN | WUAZZZ8TXDA900410 |
| Masa vozila | 1790.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0447*03 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2759.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1180/1145 |
| Delovna prostornina | 4163.0 |
| Nazivna moč | 331.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 8250 |
| Oznaka motorja | CFS |
| Barva vozila | kovinski - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 502.0 |
| Meritev HC | 534.0 |
| Meritev NOx | 315.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 26.0 |
| Meritev CO2 | 246.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 105.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4651 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1369 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 275/30 R20 97Y, 265/35 R19 98Y, 235/40 R18 96V M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | RS5 |
| Datum prve registracije | 2012-07-04 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-07-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | I CENTER d.o.o. PE SLOVENSKA BISTRICA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_U | 17 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_COX | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 52.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 357.0 |
| OS1_D | 351.0 |
| OS1_S | 708.0 |
| OS1_GJ | 1052.0 |
| OS2_L | 252.0 |
| OS2_D | 266.0 |
| OS2_S | 518.0 |
| OS2_GJ | 738.0 |
| OS1P_L | 187.0 |
| OS1P_D | 193.0 |
| OS1P_S | 380.0 |
| OSD_S | 1226 |
| OST | 1789 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 2650 |
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 95058.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | CCFSAQ1-QD7B5022R8TR57MGEM0 |
| Komercialna oznaka | RS5 / / AUT. |
| VIN | WUAZZZ8TXDA900410 |
| Masa vozila | 1790.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0447*03 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2759.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1180/1145 |
| Delovna prostornina | 4163.0 |
| Nazivna moč | 331.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 8250 |
| Oznaka motorja | CFS |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 502.0 |
| Meritev HC | 534.0 |
| Meritev NOx | 315.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 26.0 |
| Meritev CO2 | 246.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 105.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4651 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1369 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 275/30 R20 97Y, 265/35 R19 98Y, 235/40 R18 96V M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | RS5 |
| Datum prve registracije | 2012-07-04 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-30 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 464 |
| OSP_U | 25 |
| EM_LAMBDA | 101.0 |
| PROFIL | 3.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 360.0 |
| OS1_D | 384.0 |
| OS1_S | 744.0 |
| OS1_GJ | 1074.0 |
| OS2_L | 292.0 |
| OS2_S | 568.0 |
| OS2_GJ | 773.0 |
| OS1P_L | 240.0 |
| OS1P_D | 224.0 |
| OS1P_S | 464.0 |
| OSD_S | 1312 |
| OST | 1847 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 81882.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | CCFSAQ1-QD7B5022R8TR57MGEM0 |
| Komercialna oznaka | RS5 / / AUT. |
| VIN | WUAZZZ8TXDA900410 |
| Masa vozila | 1790.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0447*03 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2759.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1180/1145 |
| Delovna prostornina | 4163.0 |
| Nazivna moč | 331.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 8250 |
| Oznaka motorja | CFS |
| Barva vozila | kovinski - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.502 |
| Meritev HC | 0.0534 |
| Meritev NOx | 0.0315 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0026 |
| Meritev CO2 | 246.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 10.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4651 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1369 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 275/30 R20 97Y, 265/35 R19 98Y, 235/40 R18 96V M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | RS5 |
| Datum prve registracije | 2012-07-04 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_S | 4680 |
| OSP_U | 26 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.001 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3840.0 |
| OS1_D | 4160.0 |
| OS1_S | 8000.0 |
| OS1_GJ | 1088.0 |
| OS2_L | 2760.0 |
| OS2_S | 5640.0 |
| OS2_GJ | 765.0 |
| OS1P_L | 2240.0 |
| OS1P_D | 2440.0 |
| OS1P_S | 4680.0 |
| OSD_S | 13640 |
| OST | 1853 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 43100.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | CCFSAQ1-QD7B5022R8TR57MGEM0 |
| Komercialna oznaka | RS5 / / AUT. |
| VIN | WUAZZZ8TXDA900410 |
| Masa vozila | 1790.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0447*03 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2759.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1180/1145 |
| Delovna prostornina | 4163.0 |
| Nazivna moč | 331.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 8250 |
| Oznaka motorja | CFS |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.502 |
| Meritev HC | 0.0534 |
| Meritev NOx | 0.0315 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0026 |
| Meritev CO2 | 246.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 10.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4651 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1369 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 275/30 R20 97Y, 265/35 R19 98Y, 235/40 R18 96V M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | RS5 |
| Datum prve registracije | 2012-07-04 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-07-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA KK d.o.o. PE KRŠKO |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 12.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 347.0 |
| OS1_D | 368.0 |
| OS1_S | 715.0 |
| OS1_GJ | 1063.0 |
| OS2_L | 200.0 |
| OS2_D | 226.0 |
| OS2_S | 426.0 |
| OS2_GJ | 735.0 |
| OS1P_L | 214.0 |
| OS1P_D | 224.0 |
| OS1P_S | 438.0 |
| OSD_S | 1141 |
| OST | 1798 |
| PT_VRT | 540 |
| POV_VRT | 2380 |
AUDI
RS5 / / AUT.