Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 08.03.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 05.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.03.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.03.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.03.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 08. 2013 | 60 let | 60 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
69 let |
Fizična oseba
69 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
69 let |
Fizična oseba
69 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
70 let |
Fizična oseba
70 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 157084.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | CFHCAF-FD6FD62E0187MGS7N1VR0SO |
| Komercialna oznaka | TOURAN / 2.0 / TDI AUT. |
| VIN | WVGZZZ1TZBW073177 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3825 |
| Masa vozila | 1629.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0211*25 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2675.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1170/1170 |
| Priklopnik s centralno osjo | 15000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFH |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 226.0 |
| Meritev NOx | 125.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 159.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 6.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 735.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5390.0 |
| Temperatura olja | 89.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 57.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4494 |
| Širina | 1794 |
| Višina | 1694 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93H, 205/55 R16 94H, 225/40 R18 92Y, 225/45 R17 94H |
| Homologacija vlečne naprave | e1 00-1257 |
| Vrednost | 10,22 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | TOURAN |
| Datum prve registracije | 2011-03-08 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-03-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOŠKI CENTER d.o.o., PE Škofja Loka II |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 409 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 3.0 |
| PROFIL | 62.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 322.0 |
| OS1_D | 322.0 |
| OS1_S | 644.0 |
| OS1_GJ | 969.0 |
| OS2_L | 246.0 |
| OS2_S | 489.0 |
| OS2_GJ | 711.0 |
| OS1P_L | 204.0 |
| OS1P_D | 205.0 |
| OS1P_S | 409.0 |
| OSD_S | 1133 |
| OST | 1680 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 150000.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | CFHCAF-FD6FD62E0187MGS7N1VR0SO |
| Komercialna oznaka | TOURAN / 2.0 / TDI AUT. |
| VIN | WVGZZZ1TZBW073177 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3825 |
| Masa vozila | 1629.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0211*25 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2675.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1170/1170 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFH |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.226 |
| Meritev NOx | 0.125 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.159 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.6 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 735.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5390.0 |
| Temperatura olja | 89.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4494 |
| Širina | 1794 |
| Višina | 1694 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93H, 205/55 R16 94H, 225/40 R18 92Y, 225/45 R17 94H |
| Homologacija vlečne naprave | e1 00-1257 |
| Vrednost | 10,22 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | TOURAN |
| Datum prve registracije | 2011-03-08 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-03-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOKI CENTER d.o.o., PE kofja Loka |
| OS1_R | 19.0 |
| OS2_R | 19.0 |
| OS1P_R | 20.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 3683 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.05 |
| PROFIL | 7.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2863.0 |
| OS1_D | 3529.0 |
| OS1_S | 6392.0 |
| OS1_GJ | 1026.0 |
| OS2_L | 2000.0 |
| OS2_S | 4473.0 |
| OS2_GJ | 720.0 |
| OS1P_L | 1637.0 |
| OS1P_D | 2046.0 |
| OS1P_S | 3683.0 |
| OSD_S | 10865 |
| OST | 1746 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 142765.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | CFHCAF-FD6FD62E0187MGS7N1VR0SO |
| Komercialna oznaka | TOURAN / 2.0 / TDI AUT. |
| VIN | WVGZZZ1TZBW073177 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3825 |
| Masa vozila | 1629.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0211*25 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2675.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1170/1170 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFH |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.226 |
| Meritev NOx | 0.125 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.159 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.6 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 735.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5390.0 |
| Temperatura olja | 89.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4494 |
| Širina | 1794 |
| Višina | 1694 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93H, 205/55 R16 94H, 225/40 R18 92Y, 225/45 R17 94H |
| Homologacija vlečne naprave | e1 00-1257 |
| Vrednost | 10,22 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | TOURAN |
| Datum prve registracije | 2011-03-08 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOŠKI CENTER d.o.o., PE Škofja Loka |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 406 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 0.12 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 307.0 |
| OS1_D | 318.0 |
| OS1_S | 626.0 |
| OS1_GJ | 1016.0 |
| OS2_L | 204.0 |
| OS2_D | 214.0 |
| OS2_S | 418.0 |
| OS2_GJ | 724.0 |
| OS1P_L | 211.0 |
| OS1P_D | 195.0 |
| OS1P_S | 406.0 |
| OSD_S | 1044 |
| OST | 1740 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 101500.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | CFHCAF-FD6FD62E0187MGS7N1VR0SO |
| Komercialna oznaka | TOURAN / 2.0 / TDI AUT. |
| VIN | WVGZZZ1TZBW073177 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3825 |
| Masa vozila | 1629.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0211*25 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2675.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1170/1170 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFH |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.226 |
| Meritev NOx | 0.125 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.159 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.6 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 735.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5390.0 |
| Temperatura olja | 89.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4494 |
| Širina | 1794 |
| Višina | 1694 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93H, 205/55 R16 94H, 225/40 R18 92Y, 225/45 R17 94H |
| Homologacija vlečne naprave | e1 00-1257 |
| Vrednost | 10,22 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | TOURAN |
| Datum prve registracije | 2011-03-08 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-03-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA GR. d.o.o.PE Ĺ kofja Loka |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 57 |
| OSP_S | 399 |
| OSP_U | 23 |
| PROFIL | 5.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 336.0 |
| OS1_D | 312.0 |
| OS1_S | 648.0 |
| OS1_GJ | 1010.0 |
| OS2_L | 168.0 |
| OS2_D | 171.0 |
| OS2_S | 339.0 |
| OS2_GJ | 740.0 |
| OS1P_L | 198.0 |
| OS1P_D | 201.0 |
| OS1P_S | 399.0 |
| OSD_S | 987 |
| OST | 1750 |
VOLKSWAGEN
TOURAN / 2.0 / TDI AUT.