Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 26.05.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 04.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.05.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.05.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.05.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.05.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 97921.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | BVYAE-FM6STFM62S0160GG |
| Komercialna oznaka | EOS / 2.0 / FSI |
| VIN | WVWZZZ1FZ8V027983 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3450 |
| Masa vozila | 1556.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0349*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2576.0 |
| Zadnji previs | 9330.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1020/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 15000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1984.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | BVY |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 205.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 92.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2560 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 92.0 |
| Meritev HC | 46.0 |
| Meritev NOx | 47.0 |
| Meritev CO2 | 198.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 83.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4407 |
| Širina | 1791 |
| Višina | 1428 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V;,205/50 R17 93T M+S;,215/55 R16 93V;,235/45 R17 94 V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | EOS |
| Datum prve registracije | 2007-11-30 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-05-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MAT D.O.O. |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 17.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_U | 16 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 39.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 306.0 |
| OS1_D | 314.0 |
| OS1_S | 620.0 |
| OS1_GJ | 883.0 |
| OS2_L | 183.0 |
| OS2_D | 205.0 |
| OS2_S | 388.0 |
| OS2_GJ | 663.0 |
| OS1P_L | 172.0 |
| OS1P_D | 143.0 |
| OS1P_S | 315.0 |
| OSD_S | 1008 |
| OST | 1546 |
| PT_VRT | 735 |
| POV_VRT | 2432 |
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 93691.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | BVYAE-FM6STFM62S0160GG |
| Komercialna oznaka | EOS / 2.0 / FSI |
| VIN | WVWZZZ1FZ8V027983 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3450 |
| Masa vozila | 1556.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0349*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2576.0 |
| Zadnji previs | 9330.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1020/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 15000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1984.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | BVY |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 205.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 92.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2560 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 92.0 |
| Meritev HC | 46.0 |
| Meritev NOx | 47.0 |
| Meritev CO2 | 198.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 83.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4407 |
| Širina | 1791 |
| Višina | 1428 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V;,205/50 R17 93T M+S;,215/55 R16 93V;,235/45 R17 94 V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | EOS |
| Datum prve registracije | 2007-11-30 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BRDO |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS2P_R | 1.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 22 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 47.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 347.0 |
| OS1_D | 362.0 |
| OS1_S | 708.0 |
| OS1_GJ | 903.0 |
| OS2_L | 215.0 |
| OS2_D | 222.0 |
| OS2_S | 437.0 |
| OS2_GJ | 623.0 |
| OS2P_L | 212.0 |
| OS2P_D | 209.0 |
| OS2P_S | 421.0 |
| OSD_S | 1146 |
| OST | 1525 |
| PT_VRT | 920 |
| POV_VRT | 2680 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 84454.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | BVYAE-FM6STFM62S0160GG |
| Komercialna oznaka | EOS / 2.0 / FSI |
| VIN | WVWZZZ1FZ8V027983 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3450 |
| Masa vozila | 1556.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0349*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2576.0 |
| Zadnji previs | 933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1020/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1984.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | BVY |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.205 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 92.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2560 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 92.0 |
| Meritev HC | 0.046 |
| Meritev NOx | 0.047 |
| Meritev CO2 | 198.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 8.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4407 |
| Širina | 1791 |
| Višina | 1428 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V;,205/50 R17 93T M+S;,215/55 R16 93V;,235/45 R17 94 V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | EOS |
| Datum prve registracije | 2007-11-30 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-05-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 84 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.2 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 5.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 364.0 |
| OS1_D | 361.0 |
| OS1_S | 725.0 |
| OS1_GJ | 816.0 |
| OS2_L | 196.0 |
| OS2_D | 192.0 |
| OS2_S | 388.0 |
| OS2_GJ | 508.0 |
| OS1P_L | 222.0 |
| OS1P_D | 166.0 |
| OS1P_S | 388.0 |
| OSD_S | 1113 |
| OST | 1324 |
| PT_VRT | 729 |
| POV_VRT | 2968 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 74822.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | BVYAE-FM6STFM62S0160GG |
| Komercialna oznaka | EOS / 2.0 / FSI |
| VIN | WVWZZZ1FZ8V027983 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3450 |
| Masa vozila | 1556.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0349*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2576.0 |
| Zadnji previs | 933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1020/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1984.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | BVY |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.205 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 92.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2560 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 92.0 |
| Meritev HC | 0.046 |
| Meritev NOx | 0.047 |
| Meritev CO2 | 198.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 8.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4407 |
| Širina | 1791 |
| Višina | 1428 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V;,205/50 R17 93T M+S;,215/55 R16 93V;,235/45 R17 94 V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | EOS |
| Datum prve registracije | 2007-11-30 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-05-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 17.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.03 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 327.0 |
| OS1_D | 344.0 |
| OS1_S | 671.0 |
| OS1_GJ | 799.0 |
| OS2_L | 196.0 |
| OS2_D | 214.0 |
| OS2_S | 410.0 |
| OS2_GJ | 600.0 |
| OS1P_L | 171.0 |
| OS1P_D | 207.0 |
| OS1P_S | 378.0 |
| OSD_S | 1081 |
| OST | 1399 |
| PT_VRT | 740 |
| POV_VRT | 2642 |
VOLKSWAGEN
EOS / 2.0 / FSI