Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 03.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 29.05.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 31.05.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 31.05.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.06.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | |||
| 31. 12. 2011 | 28 let | 27 let | |
| 31. 12. 2012 | 29 let | 30 let | |
| 31. 08. 2013 | 30 let | 30 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Radenci, GORNJA RADGONA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Radenci, GORNJA RADGONA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Radenci, GORNJA RADGONA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 141500.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCBZBX0-FM6FM6AJ008N7MGN1 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 1.2 / TSI |
| VIN | WVWZZZ1KZAP158628 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3040 |
| Masa vozila | 1233.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0242*33 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 7530.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 610 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1197.0 |
| Nazivna moč | 77.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | CBZ |
| Barva vozila | navaden - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 190.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 69.0 |
| Izpust CO | 6569.0 |
| Meritev HC | 468.0 |
| Meritev NOx | 334.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 25.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 57.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4199 |
| Širina | 1786 |
| Višina | 1461 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 91T, 195/65 R15 91T, 205/55 R16 91Q M+S, 205/55 R16 91T, 205/55 R16 91T, 225/45 R17 91T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2010-06-09 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A-MB, TRGOVINA IN STORITVE D.O.O. MARIBOR |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS2P_R | 14.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 16 |
| EM_CO | 3.0 |
| EM_COX | 3.0 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 35.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 317.0 |
| OS1_D | 308.0 |
| OS1_S | 625.0 |
| OS1_GJ | 749.0 |
| OS2_L | 199.0 |
| OS2_D | 184.0 |
| OS2_S | 383.0 |
| OS2_GJ | 499.0 |
| OS2P_L | 153.0 |
| OS2P_D | 132.0 |
| OS2P_S | 285.0 |
| OSD_S | 1008 |
| OST | 1249 |
| PT_VRT | 630 |
| POV_VRT | 2610 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 130571.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCBZBX0-FM6FM6AJ008N7MGN1 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 1.2 / TSI |
| VIN | WVWZZZ1KZAP158628 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3040 |
| Masa vozila | 1233.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0242*33 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 753.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 610 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1197.0 |
| Nazivna moč | 77.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | CBZ |
| Barva vozila | navaden - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 190.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 69.0 |
| Izpust CO | 0.6569 |
| Meritev HC | 0.0468 |
| Meritev NOx | 0.0334 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0025 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4199 |
| Širina | 1786 |
| Višina | 1461 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 91T, 195/65 R15 91T, 205/55 R16 91Q M+S, 205/55 R16 91T, 205/55 R16 91T, 225/45 R17 91T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2010-06-09 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 2550 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 0.13 |
| EM_COX | 0.17 |
| EM_LAMBDA | 0.993 |
| PROFIL | 4.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2460.0 |
| OS1_D | 2580.0 |
| OS1_S | 5040.0 |
| OS1_GJ | 772.0 |
| OS2_L | 1290.0 |
| OS2_S | 2610.0 |
| OS2_GJ | 502.0 |
| OS1P_L | 1290.0 |
| OS1P_D | 1260.0 |
| OS1P_S | 2550.0 |
| OSD_S | 7650 |
| OST | 1274 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 122000.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCBZBX0-FM6FM6AJ008N7MGN1 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 1.2 / TSI |
| VIN | WVWZZZ1KZAP158628 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3040 |
| Masa vozila | 1233.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0242*33 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 753.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 610 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1197.0 |
| Nazivna moč | 77.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | CBZ |
| Barva vozila | navaden - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 190.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 69.0 |
| Izpust CO | 0.6569 |
| Meritev HC | 0.0468 |
| Meritev NOx | 0.0334 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0025 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4199 |
| Širina | 1786 |
| Višina | 1461 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 91T, 195/65 R15 91T, 205/55 R16 91Q M+S, 205/55 R16 91T, 205/55 R16 91T, 225/45 R17 91T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2010-06-09 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-06-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | DOMINKO D.O.O. |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 16.0 |
| OS2P_R | 7.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_S | 321 |
| OSP_U | 26 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 306.0 |
| OS1_D | 265.0 |
| OS1_S | 571.0 |
| OS1_GJ | 756.0 |
| OS2_L | 197.0 |
| OS2_D | 164.0 |
| OS2_S | 361.0 |
| OS2_GJ | 507.0 |
| OS2P_L | 166.0 |
| OS2P_D | 154.0 |
| OS2P_S | 321.0 |
| OSD_S | 932 |
| OST | 1264 |
| PT_VRT | 890 |
| POV_VRT | 2410 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 81771.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCBZBX0-FM6FM6AJ008N7MGN1 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 1.2 / TSI |
| VIN | WVWZZZ1KZAP158628 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3040 |
| Masa vozila | 1233.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0242*33 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 753.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 610 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1197.0 |
| Nazivna moč | 77.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | CBZ |
| Barva vozila | navaden - ÄŚRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 190.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 69.0 |
| Izpust CO | 0.6569 |
| Meritev HC | 0.0468 |
| Meritev NOx | 0.0334 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0025 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4199 |
| Širina | 1786 |
| Višina | 1461 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 91T, 195/65 R15 91T, 205/55 R16 91Q M+S, 205/55 R16 91T, 205/55 R16 91T, 225/45 R17 91T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2010-06-09 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-06-30 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMTC D.O.O. IZOLA |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 16.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 2490 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 0.07 |
| EM_COX | 0.13 |
| EM_LAMBDA | 0.995 |
| PROFIL | 5.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OSD_S | 8730 |
VOLKSWAGEN
GOLF / 1.2 / TSI