Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 30.12.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.01.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.12.2019 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 15.12.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.12.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.01.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | 49 let | 49 let | |
| 31. 12. 2011 | 50 let | 49 let | |
| 31. 12. 2012 | 51 let | 52 let | |
| 31. 08. 2013 | 52 let | 52 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Škofljica, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Škofljica, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Kranjska Gora, JESENICE |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Kranjska Gora, JESENICE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
20 let |
Fizična oseba
20 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
21 let |
Fizična oseba
21 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Cerkno, IDRIJA |
Zgodovina vozila
2022
| Prevoženi kilometri ali milje | 176894.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCAXAX0-FD7FD7AM006N7MGN1 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 1.4 / TSI AUT. |
| VIN | WVWZZZ1KZAW220293 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3180 |
| Masa vozila | 1316.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0242*33 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 7530.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1020/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 650 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1390.0 |
| Nazivna moč | 90.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | CAX |
| Barva vozila | navaden - BELA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S0D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 1814.0 |
| Meritev HC | 295.0 |
| Meritev NOx | 276.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 19.0 |
| Meritev CO2 | 138.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4199 |
| Širina | 1786 |
| Višina | 1461 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 91H, 205/55 R16 91H, 195/65 R15 91H, 205/60 R15 91H, 205/55 R16 91Q M+S, 225/45 R17 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2010-01-04 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-12-30 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA ID d.o.o. PE IDRIJA |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 250 |
| OSP_U | 18 |
| EM_LAMBDA | 998.0 |
| PROFIL | 52.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 287.0 |
| OS1_D | 291.0 |
| OS1_S | 579.0 |
| OS1_GJ | 836.0 |
| OS1_PN | 800.0 |
| OS2_L | 146.0 |
| OS2_D | 150.0 |
| OS2_S | 295.0 |
| OS2_GJ | 517.0 |
| OS2_PN | 800.0 |
| OS1P_L | 129.0 |
| OS1P_D | 122.0 |
| OS1P_S | 250.0 |
| OS1P_GJ | 520.0 |
| OSD_S | 874 |
| OST | 1354 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 163660.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCAXAX0-FD7FD7AM006N7MGN1 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 1.4 / TSI AUT. |
| VIN | WVWZZZ1KZAW220293 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3180 |
| Masa vozila | 1316.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0242*33 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 753.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1020/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 650 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1390.0 |
| Nazivna moč | 90.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | CAX |
| Barva vozila | navaden - BELA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S0D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1814 |
| Meritev HC | 0.0295 |
| Meritev NOx | 0.0276 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0019 |
| Meritev CO2 | 138.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4199 |
| Širina | 1786 |
| Višina | 1461 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 91H, 205/55 R16 91H, 195/65 R15 91H, 205/60 R15 91H, 205/55 R16 91Q M+S, 225/45 R17 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2010-01-04 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-12-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA ID d.o.o. PE IDRIJA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 2821 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 0.04 |
| EM_COX | 0.06 |
| EM_LAMBDA | 0.997 |
| PROFIL | 5.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2530.0 |
| OS1_D | 2411.0 |
| OS1_S | 4941.0 |
| OS1_GJ | 742.0 |
| OS1_PN | 6.5 |
| OS2_L | 1762.0 |
| OS2_D | 1709.0 |
| OS2_S | 3471.0 |
| OS2_GJ | 474.0 |
| OS2_PN | 6.5 |
| OS1P_L | 1364.0 |
| OS1P_D | 1457.0 |
| OS1P_S | 2821.0 |
| OS1P_GJ | 474.0 |
| OSD_S | 8412 |
| OST | 1216 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 124400.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCAXAX0-FD7FD7AM006N7MGN1 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 1.4 / TSI AUT. |
| VIN | WVWZZZ1KZAW220293 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3180 |
| Masa vozila | 1316.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0242*33 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 753.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1020/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 650 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1390.0 |
| Nazivna moč | 90.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | CAX |
| Barva vozila | navaden - BELA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S0D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1814 |
| Meritev HC | 0.0295 |
| Meritev NOx | 0.0276 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0019 |
| Meritev CO2 | 138.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4199 |
| Širina | 1786 |
| Višina | 1461 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 91H, 205/55 R16 91H, 195/65 R15 91H, 205/60 R15 91H, 205/55 R16 91Q M+S, 225/45 R17 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2010-01-04 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-12-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA GR. d.o.o.PE Škofja Loka |
| OS1_R | 20.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 342 |
| OSP_U | 25 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 4.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 222.0 |
| OS1_D | 279.0 |
| OS1_S | 501.0 |
| OS1_GJ | 850.0 |
| OS2_L | 186.0 |
| OS2_D | 180.0 |
| OS2_S | 366.0 |
| OS2_GJ | 555.0 |
| OS1P_L | 195.0 |
| OS1P_D | 147.0 |
| OS1P_S | 342.0 |
| OSD_S | 867 |
| OST | 1405 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 67320.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCAXAX0-FD7FD7AM006N7MGN1 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 1.4 / TSI AUT. |
| VIN | WVWZZZ1KZAW220293 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3180 |
| Masa vozila | 1316.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0242*33 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 753.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1020/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 650 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1390.0 |
| Nazivna moč | 90.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | CAX |
| Barva vozila | navaden - BELA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S0D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1814 |
| Meritev HC | 0.0295 |
| Meritev NOx | 0.0276 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0019 |
| Meritev CO2 | 138.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4199 |
| Širina | 1786 |
| Višina | 1461 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 91H, 205/55 R16 91H, 195/65 R15 91H, 205/60 R15 91H, 205/55 R16 91Q M+S, 225/45 R17 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2010-01-04 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-01-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MATÂ D.O.O. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_U | 21 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 5.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 3120.0 |
| OS1_D | 3300.0 |
| OS1_S | 6420.0 |
| OS1_GJ | 8330.0 |
| OS2_L | 1470.0 |
| OS2_D | 1340.0 |
| OS2_S | 2810.0 |
| OS2_GJ | 4880.0 |
| OS1P_L | 1330.0 |
| OS1P_D | 1420.0 |
| OS1P_S | 2750.0 |
| OSD_S | 9230 |
| OST | 13210 |
| PT_VRT | 880 |
| POV_VRT | 2350 |
VOLKSWAGEN
GOLF / 1.4 / TSI AUT.