Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 30.09.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.09.2020 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 12.09.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.09.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.09.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | 36 let | 36 let | |
| 31. 12. 2011 | 37 let | 36 let | |
| 31. 12. 2012 | 38 let | 39 let | |
| 31. 08. 2013 | 39 let | 39 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Velenje, VELENJE |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Velenje, VELENJE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Velenje, VELENJE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Lendava, LENDAVA |
Zgodovina vozila
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 393878.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AACBDCX0-FM5FM5A4047ST7MGSVR0 |
| Komercialna oznaka | PASSAT / 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZAP040485 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3580 |
| Masa vozila | 1510.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2709.0 |
| Zadnji previs | 1091.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1110/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CBD |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2500.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.3015 |
| Meritev NOx | 0.1382 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1717 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4765 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91H, 215/55 R16 93H, 205/50 R17 93H M+S, 235/45 R17 94H, 215/55 R16 93H |
| Homologacija vlečne naprave | E26 55R-01 1131 |
| Vrednost | 11,3 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2010-09-14 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-09-30 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 84 |
| OSP_S | 4820 |
| OSP_U | 32 |
| EM_DIM | 0.07 |
| PROFIL | 4.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3990.0 |
| OS1_D | 3701.0 |
| OS1_S | 7691.0 |
| OS1_GJ | 910.0 |
| OS2_L | 2482.0 |
| OS2_S | 4912.0 |
| OS2_GJ | 626.0 |
| OS1P_L | 2491.0 |
| OS1P_D | 2329.0 |
| OS1P_S | 4820.0 |
| OSD_S | 12603 |
| OST | 1536 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 301950.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AACBDCX0-FM5FM5A4047ST7MGSVR0 |
| Komercialna oznaka | PASSAT / 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZAP040485 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3580 |
| Masa vozila | 1510.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2709.0 |
| Zadnji previs | 1091.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1110/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CBD |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2500.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.3015 |
| Meritev NOx | 0.1382 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1717 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4765 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91H, 215/55 R16 93H, 205/50 R17 93H M+S, 235/45 R17 94H, 215/55 R16 93H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2010-09-14 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-09-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.M. MIKLAVC D.O.O. PE VELENJE |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 90 |
| OSP_U | 27 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 408.0 |
| OS1_D | 439.0 |
| OS1_S | 847.0 |
| OS1_GJ | 904.0 |
| OS2_L | 279.0 |
| OS2_D | 269.0 |
| OS2_S | 548.0 |
| OS2_GJ | 653.0 |
| OS1P_L | 282.0 |
| OS1P_D | 272.0 |
| OS1P_S | 554.0 |
| OSD_S | 1395 |
| OST | 1558 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 4960 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 254400.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AACBDCX0-FM5FM5A4047ST7MGSVR0 |
| Komercialna oznaka | PASSAT / 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZAP040485 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3580 |
| Masa vozila | 1510.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2709.0 |
| Zadnji previs | 1091.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1110/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CBD |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2500.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.3015 |
| Meritev NOx | 0.1382 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1717 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4765 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91H, 215/55 R16 93H, 205/50 R17 93H M+S, 235/45 R17 94H, 215/55 R16 93H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2010-09-14 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-09-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.M. MIKLAVC D.O.O. PE VELENJE |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 13.0 |
| OSD_U | 90 |
| OSP_U | 25 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 363.0 |
| OS1_D | 370.0 |
| OS1_S | 733.0 |
| OS1_GJ | 636.0 |
| OS2_L | 217.0 |
| OS2_D | 209.0 |
| OS2_S | 426.0 |
| OS2_GJ | 653.0 |
| OS1P_L | 273.0 |
| OS1P_D | 237.0 |
| OS1P_S | 510.0 |
| OSD_S | 1159 |
| OST | 1289 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 3200 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 150350.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AACBDCX0-FM5FM5A4047ST7MGSVR0 |
| Komercialna oznaka | PASSAT / 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZAP040485 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3580 |
| Masa vozila | 1510.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2709.0 |
| Zadnji previs | 1091.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1110/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CBD |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2500.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.3015 |
| Meritev NOx | 0.1382 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1717 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4765 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1447 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91H, 215/55 R16 93H, 205/50 R17 93H M+S, 235/45 R17 94H, 215/55 R16 93H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2010-09-14 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-09-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.M. MIKLAVC D.O.O. PE VELENJE |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 60 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 2870.0 |
| OS1_D | 3080.0 |
| OS1_S | 5950.0 |
| OS1_GJ | 9080.0 |
| OS2_L | 1620.0 |
| OS2_D | 1540.0 |
| OS2_S | 3160.0 |
| OS2_GJ | 6060.0 |
| OS1P_L | 1480.0 |
| OS1P_D | 1390.0 |
| OS1P_S | 2870.0 |
| OSD_S | 9110 |
| OST | 15140 |
| POV_VRT | 5050 |
VOLKSWAGEN
PASSAT / 2.0 / TDI