Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 16.09.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 29.08.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 09.09.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.09.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.08.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.09.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.10.2015 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
37 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
38 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
44 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Domžale, DOMŽALE |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 258300.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFBX0-FM6FM62Q025STP17MQSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZDE044111 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4005 |
| Masa vozila | 1571.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*32 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2287.0 |
| Meritev NOx | 941.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1253.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 46.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1536 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 215/55 R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2012-09-21 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-09-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 21 |
| PROFIL | 62.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 370.0 |
| OS1_D | 383.0 |
| OS1_S | 753.0 |
| OS1_GJ | 942.0 |
| OS2_L | 249.0 |
| OS2_D | 242.0 |
| OS2_S | 491.0 |
| OS2_GJ | 706.0 |
| OS1P_L | 250.0 |
| OS1P_D | 203.0 |
| OS1P_S | 453.0 |
| OSD_S | 1244 |
| OST | 1648 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 2570 |
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 241383.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFBX0-FM6FM62Q025STP17MQSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZDE044111 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4005 |
| Masa vozila | 1571.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*32 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2287.0 |
| Meritev NOx | 941.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1253.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 46.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1536 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 215/55 R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2012-09-21 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-09-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KVEDER d.o.o. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 79 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 43.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 361.0 |
| OS1_D | 375.0 |
| OS1_S | 736.0 |
| OS1_GJ | 913.0 |
| OS2_L | 257.0 |
| OS2_D | 281.0 |
| OS2_S | 538.0 |
| OS2_GJ | 706.0 |
| OS1P_L | 214.0 |
| OS1P_D | 241.0 |
| OS1P_S | 455.0 |
| OSD_S | 1274 |
| OST | 1620 |
| PT_VRT | 660 |
| POV_VRT | 2650 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 229124.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFBX0-FM6FM62Q025STP17MQSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZDE044111 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4005 |
| Masa vozila | 1571.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*32 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2287 |
| Meritev NOx | 0.0941 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1253 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1536 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 215/55 R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2012-09-21 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-09-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KVEDER d.o.o. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 27 |
| EM_DIM | 0.04 |
| PROFIL | 6.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 389.0 |
| OS1_D | 381.0 |
| OS1_S | 770.0 |
| OS1_GJ | 921.0 |
| OS2_L | 230.0 |
| OS2_D | 224.0 |
| OS2_S | 454.0 |
| OS2_GJ | 705.0 |
| OS1P_L | 289.0 |
| OS1P_D | 282.0 |
| OS1P_S | 571.0 |
| OSD_S | 1224 |
| OST | 1627 |
| PT_VRT | 650 |
| POV_VRT | 3250 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 203123.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFBX0-FM6FM62Q025STP17MQSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZDE044111 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4005 |
| Masa vozila | 1571.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*32 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2287 |
| Meritev NOx | 0.0941 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1253 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1536 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 215/55 R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2012-09-21 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-09-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMŽALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 80 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 4.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 442.0 |
| OS1_D | 438.0 |
| OS1_S | 880.0 |
| OS1_GJ | 922.0 |
| OS2_L | 215.0 |
| OS2_D | 200.0 |
| OS2_S | 415.0 |
| OS2_GJ | 687.0 |
| OS1P_L | 184.0 |
| OS1P_D | 169.0 |
| OS1P_S | 353.0 |
| OSD_S | 1295 |
| OST | 1609 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 2470 |
VOLKSWAGEN
PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI